پروپوزال

عکس مقاله
مقاله
اردیبهشت ۶, ۱۳۹۵
سفارش پایان نامه
پایان نامه
اردیبهشت ۶, ۱۳۹۵
عکس پروپوزال

پروپوزال

در این قسمت در مورد اجرای انواع پروپوزال ها توضیحاتی ارائه می گردد که شامل کلیه رشته های می باشد.

اگر دانشجو موضوع تایید شده داشته باشد، هزینه پروپوزال بسته به رشته مربوطه آن تعیین می گردد و کاملا تضمینی در مدت زمان ۲ تا ۷ روز نوشته می شود و تحویل دانشجو می گردد.

شیوه نوشتن به این صورت است که مبلغ توافق شده در ابتدا به صورت کامل دریافت می گردد و سپس کار شروع می شود. پروپوزال انجام شده در تمام موارد به جز موضوع تضمین کامل می گردد بدین صورت اگر هر چند بار اصلاحیه و ایراد از طرف اساتید راهنما و مشاور گرفته شود بدون هزینه انجام میگیرد  (معمولا یک بار از طرف استاتید اصلاحیه می خورد و دفعه دوم مورد تایید گروه می گردد) به جز در مورد موضوع که اگر به موضوع مربوطه ایراد واقع شود قابل قبول نیست چرا که قبل از شروع کار موضوع باید به تایید گروه و اساتید مربوطه برسد. تایید موضوع و ثبت آن در گروه به عهده دانشجو می باشد و هیچ مسئولیتی متوجه دفتر تحقیقاتی نمی گردد؛ بعضی اوقات موضوع مقاله بیس دارد و در برخی مواقع فاقد مقاله بیس می باشد.

دلیل اینکه موضوع مقاله بیس داشته باشد این است، که کار پایان نامه طبق مقاله بیس مربوطه پیش رود؛ در بعضی مواقع اساتید در مورد انتخاب موضوع با مقاله بیس تاکید دارند، که مقاله بیس لاتین انتخاب شود و دارای مدل و فرضیه هم باشد.

اما اگر دانشجو موضوع تایید شده نداشته باشد، دفتر تحقیقاتی موضوعاتی با در نظر گرفتن رشته و گرایش مربوطه موضوعاتی بکر و جدید با مقاله بیس لاتین به روز و با در نظر گرفتن اینکه موضوع قبلا کار نشده باشد در سایت های مختلف، ارائه می دهد و دانشجو موظف است موضوعات را به سمع و نظر اساتید و گروه مربوطه برساند و روند اداری آن مبنی بر تایید و ثبت موضوع را طی کند تا به مرحله تدوین پروپوزال برسد.

بزرگ‌ترین توانایی قابل‌اعتماد بودن است

از اعتماد شما سپاس گذاریم

پژوهش برتر (ثبت: 5470)
پژوهش برتر (ثبت: 5470)
موسسه تحقیقاتی پژوهش برتر (ثبت: 5470) از سال 1391 فعالیت خود را با چندی از خبرگان دانشگاه های تهران، فارابی، شریف و باهنر کرمان اغاز به کار کرد. اکنون متشکل از 39دکتری و دانشجوی دکتری رشته های مختلف از سراسر کشور می باشد... این موسسه اکنون دارای دو دفتر تحقیقاتی در خراسان شمالی می باشد. و در اینده ای نزدیک، شعباتی در سایر شهر های ایران از جمله مشهد، کرمان و... دایر می شود. نهایت سعی این موسسه رضایت کامل مشتری، انجام کار به بهترین نحو، مناسب ترین هزینه، تحویل در موعد مقرر و تضمینی بودن کل فرایند می باشد. از اینکه پژوهش برتر را انتخاب کردید متشکریم...