پایان نامه

عکس پروپوزال
پروپوزال
اردیبهشت ۶, ۱۳۹۵
عکس پرسشنامه
پرسشنامه
مهر ۱۱, ۱۳۹۵
سفارش پایان نامه

پایان نامه

در مورد تدوین و اجرای انواع پایان‌نامه‌های رشته‌های مختلف توضیحاتی ارائه می‌گردد.

 این توضیحات مختص رشته یا گرایش خاصی نیست و عموم کلیه رشته‌ها می‌باشد:

در مورد پایان نامه ابتدا باید پروپوزال به تائید گروه دانشگاه موردنظر برسد و در سایت ایرانداک هم ثبت شود تا در حین انجام پروژه کسی موضوع موردنظر را انتخاب نکند و در هنگام ثبت پایان‌نامه در ایرانداک به مشکل برنخوریم.

پایان‌نامه‌های کلیه رشته‌ها به‌شرط پذیرش و تضمینی انجام می‌گیرد. بدین‌صورت که اگر هر اصلاحیه‌ای و ایرادی از طرف استادان راهنما، مشاور و داوران بر پایان‌نامه وارد گردد، ما موظف هستیم نسبت به رفع آن بدون هزینه‌ای مازاد بر هزینه اولیه اقدام نماییم. لازم به ذکر است این ایرادات باید بر اساس چارچوب پایان‌نامه و پروپوزال باشد. به‌عنوان‌مثال اگر در پروپوزالی بیان‌شده که تحلیلات آماری با استفاده از نرم‌افزار SPSS انجام گیرد و پروپوزال هم به تائید استادان رسیده و کار پایان‌نامه هم به همین شکل انجام شود، اما ایراد استاد در آخر مبنی بر استفاده از نرم‌افزار دیگری مثلاًLISREL باشد این ایراد قابل‌قبول نیست چراکه ما طبق پروپوزال پیش رفتیم و قبلاً پروپوزال هم به ثبت و تائید استادان و دانشگاه مربوطه قرارگرفته است.

شیوه انجام پایان‌نامه بدین‌صورت می‌باشد که ابتدا مبلغی به‌عنوان پیش‌پرداخت دریافت می‌گردد تا کار تحقیقاتی شروع شود. لازم به ذکر است که قبل از شروع در مورد قیمت و زمان تکمیل پروژه صحبت می‌شود و زمان و هزینه به‌صورت دقیق مشخص می‌گردد. بعدازاینکه کار تحقیقاتی اعم از پایان‌نامه یا رساله شروع شد، کارها به‌صورت فصل‌به‌فصل با در نظر گرفتن اینکه هزینه به‌صورت پیش پیش دریافت می‌گردد انجام و ارسال می‌گردد.

 هر فصل که تحویل داده شد از دانشجو خواسته می‌شود که تا بامطالعه اجمالی فصل، به استاد راهنما مراجعه کند و اگر ایرادی مدنظر ایشان هست مشخص گردد تا برطرف شوند.

به این دلیل که ما از دانشجو می‌خواهیم که فصل‌های پایان‌نامه را مطالعه کند این است، که در هنگام دفاع آمادگی بیشتری داشته باشد اگرچه قبل از دفاع جلسه توجیهی برگزار می‌گردد و به‌تمامی سؤالات به‌صورت مشروح پاسخ داده می‌شود. و دلیل اینکه فصل‌به‌فصل به استاد مراجعه کند هم این است که ایرادات استاد هرچه سریع‌تر برطرف گردد و روند تکمیل پروژه به‌صورت سریع‌تر انجام گیرد.

فصل‌های پایان‌نامه به همین صورت تحویل داده می‌شود تا اینکه فصل‌ها به اتمام می‌رسد. بعدازاینکه فصول پایان‌نامه به اتمام رسید و ایرادات برطرف شد فرمت پایان‌نامه دانشگاه موردنظر دریافت می‌گردد و طبق فرمت کلیه فصل‌ها در یک قالب ریخته می‌شود و با تکمیل کلیه مراحل اعم از فهرست بندی، صفحه‌بندی، شکل و ساختار پایان‌نامه، تحویل دانشجو می‌گردد، لازم به ذکر است در این مرحله تسویه‌حساب کامل می‌گردد اگر بعدازاین ایرادی گرفته شد بدون هزینه در اسرع وقت ایرادات برطرف می‌گردد.

 در انتها این دفتر تحقیقاتی متعهد می‌گردد کلیه منابع و مطالب استفاده‌شده با رفرنس دهی دقیق و بدون کپی‌برداری غیرمجاز انجام می‌گیرد و کلیه فایل‌های سورس آماری در صورت درخواست دانشجو، تحویل داده می‌شود و کلیه مراحل تضمینی انجام می‌گیرد.

 

بزرگ‌ترین توانایی قابل‌اعتماد بودن است

 

از اعتماد شما سپاس گذاریم…

پژوهش برتر (ثبت: 5470)
پژوهش برتر (ثبت: 5470)
موسسه تحقیقاتی پژوهش برتر (ثبت: 5470) از سال 1391 فعالیت خود را با چندی از خبرگان دانشگاه های تهران، فارابی، شریف و باهنر کرمان اغاز به کار کرد. اکنون متشکل از 39دکتری و دانشجوی دکتری رشته های مختلف از سراسر کشور می باشد... این موسسه اکنون دارای دو دفتر تحقیقاتی در خراسان شمالی می باشد. و در اینده ای نزدیک، شعباتی در سایر شهر های ایران از جمله مشهد، کرمان و... دایر می شود. نهایت سعی این موسسه رضایت کامل مشتری، انجام کار به بهترین نحو، مناسب ترین هزینه، تحویل در موعد مقرر و تضمینی بودن کل فرایند می باشد. از اینکه پژوهش برتر را انتخاب کردید متشکریم...